Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Ungdomsdomare 2019

Här nedanför hittar du kontaktuppgifter till NIF´s ungdomsdomare.

Ungdomslagen bokar själva sina domare till matcher.
Kansliet kan bistå med hjälp vid behov.

Är du ungdomsdomare som genomfört godkänd utbildning och vill stå med i listan?
Maila dina kontaktuppgifter samt vilken behörighet du har till norrstrands.if@hotmail.com så lägger vi till dig i listan.


 5, 7, 9, 11-manna
Mats Andersson, 054210300, 0735037375
Emelie Lundqvist, emelie.lundqvist@telia.com, 070-095 35 98
Hannes Sahlström, 0702705169, hannes.sahlstrom@gmail.com

Tsgab Angosom, 076-203 61 52


5, 7, 9-manna
Ghafar Heshem, ghafarhashem786@gmail.com, 079-024 27 98
Ludwig Myrén, 073-8436990
Wille Larsson, 0738455704
Gustaf Grahn, 072-2280537
Karl Lund Brelin, karlbrelin@gmail.com, 072-354 09 69
Hugo Josefsson, 072-430 65 25, josefsson7.hj@gmail.com

Martin Lundgren, 076-1112094, mardyn25@gmail.com

Petter Ternbom, 072-7074685, skola.petter.ternbom@gmail.com

Åke Hägerdal, 073-8708054, ake.hagerdal03@gmail.com

Johannes Sohl, 072-2033857, johannes.sohl@gmail.com

Frits Moström, 0702603194, frits.mostrom.student.karlstad@engelska.se

Leo Strandmark, 070-2757208, leostrand2006@icloud.com

Tor Dahlqvist, 070-6421655, tor.dahlqvist@@icloud.com

Alfred Carlén, 070-4339521

Carl Ericsson, 070-5322489

Hannes Cato, 072-3104900

Sebastian Bohl, 070-9228035

Oden Kallerdahl, 076-3049299

Emil Kallerdahl, 076-3049099

Samuel Middleton, 0720-36 59 25

Ida Langer, 0725-42 36 79


5, 7-manna
Alice Thorén, aliceethoren@gmail.com, 070-545 44 84

Albin Jards, 070-4442854, albincomjards@hotmail.com
Amanda Kjellgren, 072-2761545
Anna Tegnhed, 072-5796575, anna.tegnhed@gmail.com
Audrey Mensha,  072-9110801
Frida Nordvall, 0734202688
Isabella Sohl, 072-7050323, isabella.sohl06@gmail.com
Jacob Person, 0706145003, jakob.ae06.persson@gmail.com
Linnea Sandahl, 073-9583351
Ronja Isaksson, 072-5880669, ronjaisaksson1@gmail.com
Saga Hauge, 070-7191406
Samuel Ungerberg, 0761060825, anette_holm@yahoo.com
Sara Carlsson, 0708785541
Stina Nordvall, 073-4203626
Wilma Strömberg, 073 065 2494, wilmertstromberg@yahoo.se
Zmilla Alstad, 079-3008044

5-manna
Lova Björk, 070-2928308
Rebecka Bruzelius-Carlsson 070-2438197
Siri Wallbon, 076-1839393
 
Våra sponsorer