Ungdomsdomare 2017

Här nedanför hittar du kontaktuppgifter till NIF´s ungdomsdomare.

Ungdomslagen bokar själva sina domare till matcher.
Kansliet kan bistå med hjälp vid behov.

Är du ungdomsdomare som genomfört godkänd utbildning och vill stå med i listan?
Maila dina kontaktuppgifter samt vilken behörighet du har till norrstrands.if@hotmail.com så lägger vi till dig i listan.


 5, 7, 9, 11-manna
Mats Andersson, 054210300, 0735037375
Emelie Lundqvist, emelie.lundqvist@telia.com, 070-095 35 98
Hannes Sahlström, 0702705169, hannes.sahlstrom@gmail.com
Linus Skoglund, 0738469306, linus_skoglund98@hotmail.com


 5, 7, 9-manna
Elin Bäccman, 0730-66 86 18, elin.baccman@gmail.com
Karl Lund Brelin, karlbrelin@gmail.com, 072-354 09 69
Hugo Josefsson, 072-430 65 25, josefsson7.hj@gmail.com
Lovisa Stenson, (ev 11-manna) 0702638650, lovisa.stenson@gmail.com

5, 7-manna
Jennifer Ekener,073-502 40 18, jennifer.ekener@hotmail.com
Arvid Grahn, 0706-20 42 49, arvidgrahn@telia.com
Anna Tegnhed, 0725796575, anna.tegnhed@gmail.com
Elias Ferm, 0703-78 03 05, eliasferm39@gmail.com
Emil Kraft, 073-8296228, ulrika.kraft.karlstad.se
William Aronsson, 070-955 40 77, william.aronsson@icloud.com
Erik Kyrk Gere, 073 - 852 40 69, erikkyrkgere@gmail.com
Hugo Kaiding, 0727032139, hkaiding@gmail.com
Moa Jönsson, (ev 9-manna) 070-617 33 11, moa.j.01@hotmail.com
Rasmus Östlund, 073 359 44 51, musse02@icloud.com
Nora Gullhav, 0760264221, nora.gullhav@gmail.com
Jonathan Gullö, tel 070-264 1858, jonny007g@gmail.com
Gustav Olsson, 0705341521, gustav.o@hotmail.se
Cipan Sindy, 0763202198, cipan.sindy10@hotmail.se
Gabriel Butler, 0722000855, gabbebutler18@icloud.com
Daniel Stolt, 0730221771, danielstolt76@gmail.com
Philippa Kihlman, 070-924 25 08, philippakihlmaan@gmail.com
Agnes Thompsson,  0727000577
Audrey Mensha,  072910801
Frida Nordvall, 0734202688
Ida Olsson, 0722058018
Lova Andersson, 0708993470
Rebecka Bruzelius-Carlsson 0702438197
Rokaja Al-Zaen, 0703772298
Saga Hauge, 0707191406
Saga Pallin, 0735415182
Sara Carlsson, 0708785541
Sonja Erikssson, 0725152472
Sofia Mattsson, 0702929426
Tilde Äleklint, 0761602157
 
Våra sponsorer