SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Ungdomsdomare 2021

 

Här nedanför hittar du kontaktuppgifter till NIF´s ungdomsdomare.

Ungdomslagen bokar själva sina domare till matcher.
Kansliet kan bistå med hjälp vid behov.

Är du ungdomsdomare som genomfört godkänd utbildning och vill stå med i listan?
Maila dina kontaktuppgifter samt vilken behörighet du har till norrstrands.if@hotmail.com så lägger vi till dig i listan. Mejla oss även om du inte vill stå kvar på listan.

 

 5, 7, 9, 11-manna
Mats Andersson, 054210300, 0735037375
Emelie Lundqvist, emelie.lundqvist@telia.com, 070-095 35 98
Hannes Sahlström, 0702705169, hannes.sahlstrom@gmail.com

Tsgab Angosom, 076-203 61 52


5, 7, 9-manna

Ghafar Heshem, ghafarhashem786@gmail.com, 079-024 27 98
Karl Lund Brelin, karlbrelin@gmail.com, 072-354 09 69
Hugo Josefsson, 072-430 65 25, josefsson7.hj@gmail.com

Martin Lundgren, 076-1112094, mardyn25@gmail.com

Petter Ternbom, 072-7074685, skola.petter.ternbom@gmail.com

 

 

Åke Hägerdal, 073-8708054, ake.hagerdal03@gmail.com

Johannes Sohl, 072-2033857, johannes.sohl@gmail.com

Frits Moström, 0702603194, frits.mostrom.student.karlstad@engelska.se

 

Alfred Carlén, 070-4339521

Carl Ericsson, 070-5322489

Hannes Cato, 072-3104900

Sebastian Bohl, 070-9228035

Oden Kallerdahl, 076-3049299

Emil Kallerdahl, 076-3049099

Samuel Middleton, 0720-36 59 25

 


5, 7-manna
Alice Thorén, aliceethoren@gmail.com, 070-545 44 84

 

Albin Jards, 070-4442854, albincomjards@hotmail.com
Amanda Kjellgren, 072-2761545
Anna Tegnhed, 072-5796575, anna.tegnhed@gmail.com
Emma Brunzell, 070-389 50 06
Frida Nordvall, 0734202688
Isabella Sohl, 072-7050323, isabella.sohl06@gmail.com
Jacob Person, 0706145003, jakob.ae06.persson@gmail.com
Linnea Sandahl, 073-9583351
Ronja Isaksson, 072-5880669, ronjaisaksson1@gmail.com
Saga Hauge, 070-7191406
Samuel Ungerberg, 0761060825, anette_holm@yahoo.com
Sara Carlsson, 0708785541
Stina Nordvall, 073-4203626
Wilma Strömberg, 073 065 2494, wilmertstromberg@yahoo.se
Zmilla Alstad, 079-3008044
Linn Hammar, 072-395 41 27
Ludwig Myrén, 073-8436990

Leo Strandmark, 070-2757208, leostrand2006@icloud.com

Tor Dahlqvist, 070-6421655, tor.dahlqvist@@icloud.com

5-manna
Lova Björk, 070-2928308
Rebecka Bruzelius-Carlsson 070-2438197
Siri Wallbon, 076-1839393
Audrey Mensha,  072-9110801
Samuel Agneblad, 076-8902250
 
Våra sponsorer