NIF-kiosken 2018

Här nedan finns kioskschema för 2018.


Genom att klicka på länken "Kioskrutiner 2018" nedan kan ni läsa allt om vad som gäller kring kioskverksamheten på Kroppkärrs IP under 2017.

kioskrutiner 2018.pdf »


Huvudansvarig för kiosken är Petra Calais 0705-939173


Kioskschema per vecka med lagens ansvariga 2018


V.     Lag     Kioskansvarig

18    p-06      Patrik Johansson, 0706 – 01 57 30               patjoh@banhof.se


19    Dam -J   Anette Ljungberg 0739-281957                  anetteljungberg@hotmail.com
                     Nicklas Rosenberg  076 018 53 33              rosenbergnicklas@hotmail.com

20    p-06      Patrik Johansson, 0706 – 01 57 30               patjoh@banhof.se                               

21    f-09       Jenny Norberg  076 876 16 58                     jenny.norberg@sr.se

22    f-06       Patrick & Hanne Carlen                               patrick.c.carlen@gmail.com hanne.carlen@gmail.com

23    f-07       Anna Hübinette 0733-425 325                      annahubinette@gmail.com

24    p-04      Mats Jansson, 054 – 14 74 32                      soaringmats@hotmail.com

25    p-02      Paola Kallerdal, 0707 – 76 52 63                  paola.kallerdahl@karlstad.se                   

26    f-10                                                                             

31    p-10   
               
32    p-09     Simon Holmgren 070 864 43 39                     ess.holmgren@gmail.com

33    p-08     Anna  Eriksson  0705-31 02 45                       annaerik21@gmail.com

34    p-03     Helena Eråker Olsen  070 540 55 41               helena.eraker.olsen@karlstad.se

35    f-05      Emma Ekelund 0704-49 45 66                        Pehhi.eklund@gmail.com

36    f-04      Anna Jonsson 0761-76 80 25                         annijo72@gmail.com 


37    p-05     Marie & Jan Söderberg  56 35  75                  jansoderberg@gmail.com  070 - 020  82 41

                                                                                      mariesoderberg@gmail.com  073 - 026 86 73

38    p-07     Lars Olsson 0708-15 43 75                             lars.olsson@bengt-martins.se

39    f-08      Ylva Kungberg 076-8265977                           ylva.kungberg@gmail.com

40    p-06/f-04    Petra Calais & Roger Carlsson                   petracalais@yahoo.com



 
Våra sponsorer