NIF-kiosken 2017

Här nedan finns kioskschema för 2017.


Genom att klicka på länken "Kioskrutiner 2017" nedan kan ni läsa allt om vad som gäller kring kioskverksamheten på Kroppkärrs IP under 2017.

kioskrutiner 2017.pdf »


Huvudansvarig för kiosken är Petra Calais 0705-939173


Kioskschema per vecka med lagens ansvariga 2017


V.     Lag     Kioskansvarig

18     f-08    Martin  & Anna Suserud,  070-566 08 86,  martin.suserud@gmail.com

19     p-06    Patrik Johansson, 0706 – 01 57 30,  patjoh@banhof.se

20     f-04    Roger Carlsson 070-630 73 32, Roger.Carlsson@svenskcater.se

21    f-03    Anette Ljungberg 0739-281957,  anetteljungberg@hotmail.com

22     p-09    Simon Holmgren 070 864 43 39, ess.holmgren@gmail.com 

23     p-03    Helena Eråker Olsen, 070 540 55 41, helena.eraker.olsen@karlstad.se

24     p-08    Anna  Eriksson, 0705-31 02 45, annaerik21@gmail.com

25     f-02/03  Nicklas Rosenberg, 076 018 53 33, rosenbergnicklas@hotmail.com  
                      Anette Ljungberg, 0739-281957,  anetteljungberg@hotmail.com 

26    p-05    Jan Söderberg 56 35 75  070 - 020 82 41, jansoderberg@gmail.com
                   Marie Söderberg, 073 - 026 86 73, mariesoderberg@gmail.com

31    p-04    Mats Jansson, 054 – 14 74 32, soaringmats@hotmail.com

32     f-09    Jenny Norberg, 076 876 16 58, jenny.norberg@sr.se

33     f-06    Patrick & Hanne Carlen, 0104817253
                    patrick.c.carlen@gmail.com hanne.carlen@gmail.com

34    f-08    Martin  & Anna Suserud,  070-566 08 86,  martin.suserud@gmail.com

35     f-05    Ulrika Kraft, 0702 – 39 42 80, ulrikakraft@karlstad.se

36     p-07    Lars Olsson, 0708-15 43 75,  lars.olsson@bengt-martins.se

37     p-02    Paola Kallerdal, 0707 – 76 52 63,  paola.kallerdahl@karlstad.se

38    f-02    Nicklas Rosenberg  076 018 53 33, rosenbergnicklas@hotmail.com

39    f-07    Anna Hübinette 073 342 53 25, annahubinette@gmail.com

40     p-04    Mats Jansson, 054 – 14 74 32, soaringmats@hotmail.com

 
Våra sponsorer